Ulica M. Gorkého-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený

10. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Poruchu na verejnom osvetlení môžete nahlásiť aj cez špecializovaný elektronický formulár. Vieme tak operatívne podnet vyriešiť do niekoľkých hodín.

https://www.tsmpd.sk/nahlasit-nefunkcne-osvetlenie
Kto? TSMPD
Kedy? 28. týždeň

Michal Ďureje - hovorca mesta
10. júl 2019

Odpoveď samosprávy

- Porucha na verejnom osvetlení bola odstránená 10.7.2019 zamestnancami spoločnosti Technické služby mesta Prievidza s.r.o.

Silvia Bakytová
Samostatný odborný referent oddelenia vnútornej správy
13. júl 2019

Miroslav Krajčík

Keď sa človek snaží nahlásiť poruchu verejného osvetlenia tak mu napíše poruchu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania