Ulica energetikov-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Občan Prievidze 08. júla 2019

Nebezpečná diera pri chodníku

10. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Ťažko povedať či ide o kanalizačný prepad alebo o prepad pod chodníkom. To musíme určiť obhliadku priamo v teréne. Veľmi by nám pomohlo, keby zadávatelia podnetu nám pri prvotnom nahlásení podnetu presnejšie špecifikujú problém. Samozrejme pokiaľ je to možné.
Kto? Oddelenie výstavby
Kedy? 28. týždeň

Michal Ďureje - hovorca mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania