Ulica za depom-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 10. júla 2019

Na výjazde z parkoviska na ulici Kolára je neoznačená rozkopávka, ktorá bola možno spravená bez povolenia.

O niečo ďalej je v križovatke ulíc Za depom - Bojnická široký výtlk, ktorý pri odbočovaní vpravo prakticky nie je možné obísť.

Kedy bude výtlk opravený a vozovka po rozkopávke uvedená do pôvodného stavu ?

18. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
stav rozkopávky preveríme. Z fotodokumentácie sa nám zdá, že ide o staršiu rozkopávku.
Rovnako preveríme stav výtlku, resp. jeho presnú lokalizáciu. Z fotky nie je zrejmé, či nie je na Bojnickej ceste.
Kto? odbor výstavby+TSMPD
Kedy? 30. týždeň

Michal Ďureje - hovorca mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.