Ulica J. M. Hurbana-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Marian 10. júla 2019

Zdemontovaný kandeláber. Hrozí úraz el.prúdom.

18. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Zamestnanci mestskej spoločnosti TSMPD s.r.o. osadili a uchytili kryt naspäť na stĺp verejného osvetlenia dňa 15.7.2019. V tomto prípade sa jednalo o vandalizmus.

Silvia Bakytová
Samostatný odborný referent oddelenia vnútornej správy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania