Ulica Š. Závodníka-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Marta Birková 12. júla 2019

Z miesta sa šíri zápach výkalov, vidno veľký neporiadok ako na smetisku, z ktorého vykukuje spiaci bezdomovec.

18. júl 2019

Odpoveď samosprávy

aktivační pracovníci odstránili nelegálne skládky v okolí bývalej pošty 4 v zmysle požiadavky.
Vývoz odpadu zabezpečila spoločnosť T+T.

Martina Gombarčíková
Hlavný koordinátor aktivačnej činnosti
Mesto Prievidza
19. júl 2019

Marta Birková

Dobrý deň, ďakujem za rýchle vyriešenie problému. Je to tam teraz dobré. Birková

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania