Cesta Vl. Clementisa-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Daniela 13. júla 2019

Už niekoľko rokov sa opravujú, alebo vymieňajú lavičky, žiaľ táto lavička zostala nepovšimnutá a v tejto vysokej tráve aj neviditeľná. Žiadame o vyriešenie tohto problému. Ďakujeme.

18. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujem za nahlásenie podnetu.
Stanovisko ako aj prípadné riešenie podnetu zabezpečí správca.
Kto? TSMPD
Kedy? po preverení podnetu

Michal Ďureje - hovorca mesta
31. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Lavička bola upravená. Práce realizovala spol. TSMPD.

Slavomír Mjartan
Vedúci športových zariadení
31. júl 2019

Daniela

Ďakujem za rýchle odstránenie problému

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania