Ulica J. Palárika-priechod pre chodcov-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Laura 18. júla 2019

Dobrý deň, rada by som sa informovala či by bolo možné umiestniť sem priechod pre chodcov. Denne tadiaľ prejde xy ľudí, nehovoriac o deťoch a matkách s deťmi v kočíkoch. O niekoľko metrov ďalej síce priechody sú, však sú tam schody. Čiže ak idete s kočíkom, neostáva vám nič iné len prebiehať cez cestu.
Priechod tam naozaj veľmi chýba.
Ďakujem.

23. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za nahlásenie podnetu. Situáciu preveríme prostredníctvom referátu dopravy. Upozorňujeme však na skutočnosť, že vybudovať priechod pre chodcov môžeme len so súhlasom Okresného dopravného inšpektorátu. Navyše priechod pre chodcov musí trasovať cestnú komunikáciu z chodníka do chodníka pre peších.

Michal Ďureje - hovorca mesta
28. október 2019

Stanislav Sulek

Ulica J. Palárika-priechod pre chodcov-chýbajúci

prosím vás kedy sa zaopatrí táto frekventovaná križovatky prechodom pre chodcov ? Musí prísť tragédia aby mesto začalo konať ? Počas pracovných dní tadiaľto auta lietajú hore dole najmä v čase keď sa deti vracajú domov zo školy .

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania