Ulica M. Falešníka-chodník-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Štefan Pucher 22. júla 2019

Ďakujeme za pekný chodník... Ale čo ďalej s pristupmi ku vchodom a smetiakom?

23. júl 2019

Štefan Pucher

Je to ulica Sama Chalupku, nie Falešníka ako to vypísala stránka...
29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ide o chodník na Ul. Sama Chalupku.
Ide o situáciu, ktorú musíme riešiť separátne od projektu výstavby chodníka S. Chalupku, pretože prístupové chodníky ku vchodom sú v rozdielnej dĺžke.

V týchto dňoch zabezpečujeme podklady - dokumentáciu pre realizáciu nábehov/prístupových chodníkov ku vchodom. Všetky prístupové chodníky však nebudú realizované vo svojej celej dĺže. Prístupové chodníky budú opravené v dĺžke priemerne 1,5 m.
Ďakujeme za pochopenie.
Kto? realizátor hlavného chodníka
Kedy? po sfinalizovaní dokumentácie. - rok 2019

Michal Ďureje - hovorca mesta
01. august 2019

Štefan Pucher

A keď to sfinalizujú ( dokumetáciu) na konci roka to dovtedy budú tie chodníky v takom stave?
08. august 2019

Milanko

Preco iba 1,5 metra? Preco nie cele? Ako to zase bude vyzerat? Stale iba latate veci a nerobite nic poriadne komlexne. A ked o par rokov bude treba spravit aj ten zvysok az po vchod tak to dorobite a rovno z ideho druhu dlazby? Kolko na tom usetrite penazi, ked tam budete chodit 10x nieco dorabat. Spravte to cele a kompletne , nech to tu nevyzera ako v Albansku ! Stav verejnych priestorov tomto meste je zalostny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania