Ulica olympionikov-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení
meno
Martin 24. júla 2019

Dobrý deň,
chcel by som sa informovať ohľadom nikdy nedokončenej stavby na Ulici Olimpionikov. Viem, že sa pravdepodobne jedná o súkromný pozemok...
Existuje prosím Vás možnosť donútiť vlastníka pozemku zabezpečiť pozemok tak, aby na ňom nevznikali čierne skládky ? Stav ktorý je zobrazený na fotkách je v rozpore s ustanoveniami zákona o odpadoch.
Ďakujem za vyjadrenie.

S pozdravom
Martin

28. júl 2019

majo

bože, to je katastrofa toto
29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Ako ste správne poznamenali, ide o súkromný pozemok. Aj na základe Vášho podnetu sme vlastníka pozemku napomenuli, aby bol z pozemku odstránený odpad. Mesto zašle aj písomnú výzvu. Veríme, že vlastník zabezpečí v čo najkratšej dobe odstránenie odpadu.

Michal Ďureje - hovorca mesta
+
Zuzana Iliašová
referent pre komunálne odpadové hospodárstvo
29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Súkromný vlastník
29. júl 2019

Michal Banič

nemalo tam už OC Korzo stavať parkovaci dom?
30. júl 2019

majo

Michal na tieto onvestície som sa pýtal priamo obchodneho centra no odpoveď bola diplomaticka že nejaky plan rozšírenia je ale kedy??

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania