Ulica olympionikov-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Rastislav 02. augusta 2019

Stĺpy pred vstupom do športovej haly evidentne neboli nijakým spôsobom udržované od jej výstavby, čo sú už celé desaťročia. Pritom trocha farby na prekrytie neestetickej hrdze, prípadne rovno odstránenie roky nevyužitých vlajkových stožiarov by nepredstavovalo investíciu, ktorá by významným spôsobom zaťažila mestský rozpočet.

05. august 2019

majo

čo ak tam ešte poveju vlajky 😄
20. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko ako aj prípadne riešenie podnetu zabezpečí TSMPD.
Kto? TSMPD
Kedy? Po preverení podnetu v teréne

Peter Dengo
stážista

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania