Ulica J. M. Hurbana-schody-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Petra 05. augusta 2019

Rozbite schody ale veľmi. Celé odlepene, nedá sa po nich prechadzat

20. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Podnet je momentálne v riešení. Práce realizuje mestská spol. TSMPD.

https://youtu.be/V5L0WLwp740
Kto? TSMPD
Kedy? 34. týždeň

Michal Ďureje - hovorca mesta
10. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Dňa 09. 09. 2019 boli predmetné schody uvedené do plne schodného stavu.
S pozdravom

Roman Bartoš
Vedúci strediska miestnych komunikácii a správy parkovísk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania