Šulekova ulica-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Monika 09. augusta 2019

Dobrý deň, od 7.8. nesvieti na Šulekovej ulici osvetlenie. Lampy od vchodu 41 atď

20. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.

Jeho riešenie zabezpečí TSMPD.

Poruchu na verejnom osvetlení môžete nahlásiť aj cez špecializovaný elektronický formulár: https://www.tsmpd.sk/nahlasit-nefunkcne-osvetlenie , prípadne na tel. č. 046/542 46 95. V prípade daného postupu dokážeme poruchu odstrániť už do niekoľkých hodín.
Kto? TSMPD
Kedy? 35. týžden

Peter Dengo
stážista

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania