Včelárska ulica-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Marek 28. októbra 2019

Na križovatke ulíc Včelárska a B. Slančíkovej je v strede chodníka prepadnutá časť, úsek je neoznačený, hrozí riziko vážneho úrazu, je to nebezpečné. Podnet bol nahlásený dnes ráno (10.8.2019 o 7:53) aj príslušníkom Mestskej polície - zatiaľ bez konkrétnej odozvy.

13. august 2019

Miroslav Krajčík

To je naozaj nebezpečné.
13. august 2019

Michal

Prepadnutý chodník bol ešte v sobotu po preverení mestskou políciou označený kúžeľom. V pondelok, 12.8.2019 bola jama zasypaná a vyspravená.
22. august 2019

Odpoveď samosprávy

Podnet bol vyriešený za pomoci Mestskej polície Prievidza.

Peter Dengo
stážista
26. október 2019

Michal

Včelárska ulica-chodník-poškodená dlažba

Opat prepadnuty chodnik. V minulosti opravovane
29. október 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Denisa Centárová
Odkaz pre starostu
centarova.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania