Banícka ulica-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Anna Mokrá 12. augusta 2019

Nedávno nám dokončili chodník pred činžiakom na ul. S. Chalupku. Chodník je perfektne urobený, ale prístup z vchodu na chodník je horší ako bol pred totálnou rekonštrukciou chodníka (viď obr.). Nerozumiem prečo sa nemohlo v čase keď boli všetky mechanizmy a majstri k dispozícii urobiť tých pár metrov potrebných na prístup do vchodu domu. Predsa tak ako to je teraz to nemôže zostať, veď sa pre obyvateľov vytvoril bariérový vstup do domu!!!

20. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko k nemu zabezpečí odbor výstavby MsÚ.
Kto? Odbor výstavby MsÚ
Kedy? Po preverení podnetu

Peter Dengo
stážista
22. august 2019

Odpoveď samosprávy

Evidujeme nevyhovujúci stav, ktorý vznikol úpravou nivelety chodníka. Spôsob a rozsah úprav pripojovacích chodníkov riešime s realizátorom prác. Predpokladaný termín nástupu na práce je 39. kalendárny týždeň.

Martin Hammer
Referent oddelenia výstavby

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania