Ulica M.R. Štefánika-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Martin 16. augusta 2019

Neudrziavany zarasteny chodnik v centre mesta!!! Komu platime dane ak ja ako obcan musim nahlasovat taketo zalezitosti aby doslo k naprave, cize aby to tu vypadalo ako v kultivovanom meste??? Dookola to iste. Je to hanba Mesta a problem asi len tu v PD.

19. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu. Vyčistenie chodníka zabezpečíme prostredníctvom aktivačných pracovníkov.
Kto? VPP
Kedy? 34. týždeň

Peter Dengo
Stážista
22. august 2019

Odpoveď samosprávy

Po konzultácii s TSMPD s.r.o. budú chodníky vyčistené strojovo.

Martina Gombarčíková
Hlavný koordinátor aktivačnej činnosti
02. september 2019

Odpoveď samosprávy

v dňoch 27.-28.8.2019 boli obojstranne chodníky ručne vyčistené aktivačnými pracovníkmi a následne strojovo spoločnosťou TSMPD.

Martina Gombarčíková
Hlavný koordinátor aktivačnej činnosti
Mesto Prievidza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania