Šulekova ulica-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Jaroslav 17. augusta 2019

Dobrý deň!
Každoročne ten istý problém s pozemkami 5066/2-3-4. Zákony a nariadenia platia pre každého, alebo v Prievidzi nie?.
Viď. prílohu.

20. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko ako aj riešenie podnetu zabezpečí správca zelene.
Kto? TSMPD

Peter Dengo
stážista
12. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
parcely v tejto časti sú rozdelené na mestské a súkromné. Mestské pozemky spoločnosť pokosila na prelome augusta/septembra 2019 . Súkromné pozemky vyzval odbor výstavby a životného prostredia v meste Prievidza.

Mgr. Silvia Bakytová
TSMPD

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania