Ulica B. Björnsona-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Katarína 21. augusta 2019

Zarastený chodník burinou hneď pod vstupom k dr. Šefčíkovej

02. september 2019

Odpoveď samosprávy

dňa 28.8.2019 aktivační pracovníci vyčistili predmetný chodník.

Martina Gombarčíková
Hlavný koordinátor aktivačnej činnosti
Mesto Prievidza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania