Ulica Ľ. Ondrejova-Zeleň a ŽP-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený

Konare stromu su nad chodnikom, Treba ich obchádzať

02. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
stanovisko ako aj prípadné riešenie podnetu zabezpečí správca zelene.
Kto? TSMPD - úsek verejnej zelene
Kedy? po preverení podnetu

Michal Ďureje - hovorca mesta
12. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
zamestnanci spoločnosti TSMPD s.r.o. vykonali opílenie v mesiaci september 2019.

Mgr. Silvia Bakytová
TSMPD

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania