Agátová-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Marta Tehlárska 26. augusta 2019

Ešte donedávna turistická vychádzková cestička na prechádzky k Handlovke je dnes zahataná. Necitlivé až priam barbarské zaobchádzanie so stromami /naklincované, vytlačené, zničené/. Poprosím kompetentných z oblasti životného prostredia o posúdenie primeranosti zásahu do krajiny. Môže sa k tomu vyjadriť aj stavebný úrad? /parcela číslo 7056/41 k.ú. Prievidza 850063, obec Prievidza/

26. august 2019

Vlado P.

Pre admina: tento prievidzský podnet sa zobrazuje v sekcii Bratislava/Dúbravka. Aj tam je ulica s menom Agátová.
28. august 2019

Ferko Juhas

Súhlas!
28. august 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
02. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko zabezpečí Oddelenie stavebného poriadku
Kto? Oddelenie stavebného poriadku
Kedy? po preverení podnetu

Michal Ďureje - hovorca mesta
04. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
stavebník použil pomocnú drevenú konštrukciu pri výstavbe oporného múru, ktorý mal povolený v rámci stavebného povolenia na rodinný dom. Po jeho zrealizovaní upravil terén a okolie do pôvodného stavu.

Ing. Gizela Búryová
oddelenie stavebného poriadku
22. január 2020

Marta Tehlárska

začínajú tam tie stromy vyschýnať, asi im tie klince celkom neprospeli

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania