Staničná ulica-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení

!!! nerešpektovanie dopravného značenia, bezohľadne parkovanie !!!
prosim o riešenie vjazdu automobilov - príjazd na stanicu v Prievidzi

02. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.

K problematike uvedieme dve veci. Ak ste svedkom nevhodného parkovania, okamžite volajte MsP Prievidza. Práve v tejto lokalite vykonávajú mestskí policajti aktívnu hliadkovú činnosť.
Uvedený probléme pomôže vyriešiť až výstavba záchytného parkoviska, v priestore tzv. 9. koľaje. Viac o výstavbe parkoviska sa dočítate TU: http://www.prievidza.sk/spravodajstvo/prievidzsku-autobusovu-stanicu-prebuduju-z-eurofondov/
Kto? realizátor ktorý vzíde z verejného obstarávania.
Kedy? po verejnom obstarávaní

Michal Ďureje - hovorca mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.