Parková ulica-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Mapos 27. augusta 2019

Dopadová plocha pod šmýkačkou na detskom ihrisku v mestskej časti Hradec je vyhĺbená až do základového betónu.

02. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Situáciu preveríme prostredníctvom správcu detských ihrísk.
Kto? TSMPD
Kedy? po preverení podnetu v teréne

Michal Ďureje - hovorca mesta
17. február 2020

Mapos

Dobrý deň, plocha bola v krátkom čase po nahlásení podnetu opravená.
Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.