Kláštorná ulica-vertikálna značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 27. augusta 2019

Križovatka Hlinku - Kláštorná nie je vôbec označená značkami P8 - Hlavná cesta spolu so značkou IP 5 - Návesť pred slepou cestou, kedže, čuduj sa svete, Kláštorná ulica je slepá cesta.

Je tiež absolútne nepochopiteľné, že na Kláštornej ulici nie je vôbec obmedzená rýchlosť a vodiči by tu teoreticky mohli jazdiť 50-kou !!! Hoci ide o slepú cestu, ktorá pretína 2 pešie zóny.

Kedy bude križovatka Hlinku - Kláštorná KONEČNE poriadne označená dopravnými značkami a zároveň bude na Kláštornej ulici znížená rýchlosť na maximálne 30 km/h ??!!

02. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Viete ide o Váš subjektívny názor. Pri zmenách v doprave a zmenách v dopravných situáciách ako takých sa riadime odborným pohľadom cestného správneho orgánu a informáciami z Okresného dopravného inšpektorátu. Ten je pre nás určujúci a smerodajný. Ďakujeme za pochopenie.
Stanovisko zabezpečíme prostredníctvom referátu dopravy.
Kto? referát dopravy MsÚ
Kedy? po preverení podnetu

Michal Ďureje - hovorca mesta
13. september 2019

.....

Viete pán hovorca,
píšete o subjektívnom názore prispievateľa a zároveň, že stanovisko zabezpečíte prostredníctvom referátu dopravy.

Už je najvyšší čas, aby Váš „subjektívny“ názor zamestnávateľ - Mesto Prievidza začal brať vážne !
Dopredu sa vyjadrujete k veciam, o ktorých nemáte ani tušenie. Vašou prácou hovorcu nie je šírenie bludov - ste len HOVORCA.

Čo sa týka „ ODBORNĚHO POHĽADU CESTNÉHO SPRÁVNEHO ORGÁNU“ , ten v mnohých prípadoch nemá oporu v zákone č. 8/2009 - Zákon o cestnej premávke a vo vyhláške č. 9/2009 Z. z. ,ktorou sa vykonáva zákon o cestnej premávke. V opačnom prípade by v meste Prievidza nebol taký chaos v dopravnom značení.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania