Ulica J. Siváka-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Peter 29. augusta 2019

Žiadam o riešenie odstránenia dlhodobo stojaceho auta bez platnej STK a EK. Vzhľadom k minimu parkovacích miest žiadam mestskú políciu konať!

02. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Situáciu preveríme prostredníctvom MsP Prievidza.
Kto? MsP
Kedy? 36. týždeň

Michal Ďureje - hovorca mesta
07. september 2019

Anonymný užívateľ

A čože sa stalo,že Adminko zverejnil fotografiu s čitatelnou ešpezetkou?Ja keď som odfotil auta ktoré boli zjavne bez STK+EK,ale bolo vidieť ešpezetku tak ma upozornil,že to nemôže uverejniť,lebo čo???Ochrana osobných údajov?Tak som to musel nafotiť tak,aby ju nebolo vidieť,aj keď evidentne porušovali tie vozidla VZN-ko mesta Prievidza.
Mám pocit,že v tejto republike sa chrania darebáci a tí, čo dodržujú pravidla sú "UJI"písmenko si doplnte!!!
10. september 2019

Odpoveď samosprávy

Vozidlo bolo z miesta odstránené

MsP Prievidza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania