Ulica J. Francisciho-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
pavol macko 09. septembra 2019

na ulici Francisco prebieha rekonštrukcia cesty a výmena obrubnikov pri restauracii trezor 2 nešlo by spraviť bezbariérovo prechod na jednej strane cesty je od luda Ondrejova znizeny obrubník .to keby sa dalo zrealizovat aj pri restauracii dracik je tam dosť vysoký obrubník pri skole zs dobsinskeho.

10. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Podnet preveríme a vyhodnotíme jeho relevanciu. Stanovisko zabezpečí odbor výstavby MsÚ.
Kto? Odbor výstavby MsÚ

Michal Ďureje - hovorca mesta
16. september 2019

Odpoveď samosprávy

Na uvedenú časť chodníka je spracovaná projektová dokumentácia a príslušné povolenia na realizáciu stavebných prác. Rozsahom sa jedná o rekonštrukciu časti chodníka v plnej šírke odstránením jestvujúcich poškodených liatych asfaltov a podkladných betónov, vybudovanie nového lôžka a pokládka betónovej dlažby. Súčasťou bude aj preriešenie bezbariérovej úpravy chodníka. Rekonštrukcia chodníka je zaradená do zoznamu rekonštrukcií miestnych komunikácií a chodníkov pre nasledujúce obdobie 2020-2021. Realizácia bude vykonaná po pridelení finančných prostriedkov na tento typ prác z rozpočtu mesta Prievidza.

Martin Hammer
referent oddelenia výstavby
Mesto Prievidza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania