Jégého ulica-Zeleň a ŽP-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Milan Budáč 09. septembra 2019

Chodník pri futbalovom štadióne je zarastený vysokou burinou

10. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Riešenie podnetu zabezpečíme v súčinnosti aktivačných pracovníkov a TSMPD.
Kto? VPP pracovníci/TSMPD
Kedy? 38. týždeň.

Michal Ďureje - hovorca mesta
25. september 2019

Odpoveď samosprávy

v 37. kalendárnom týždni mestská spoločnosť TSMPD vykosila predmetnú lokalitu. Dňa 18.9.2019 aktivační pracovníci v rámci možnosti vyčistili chodník od buriny. Biologický odpad bol zamestnancami TSMPD ihneď odvezený.

Martina Gombarčíková
Hlavný koordinátor aktivačnej činnosti
Mesto Prievidza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania