Ulica energetikov-priechod pre chodcov-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení

chýbajúci priechod pre chodcov z chodníku na Rakytovej cez ul. Clementisa. Týmto smerom sa pohybujú deti a rodičia zo stromcekovych ulic do ZŠ Energetikov a MŠ Gorkeho. Určite vypracovanie dokumentácie, nastriekanie čiar a osadenie dvoch tabúľ mesto nezrujnuje a zvýši sa bezpečnosť našich detí. Ďakujem

10. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Akákoľvek zmena dopravnej situácie, resp. zmeny dispozície v dopravnom značení je možná po odsúhlasení zo strany Okresného dopravného inšpektorátu. Samozrejme z pozície cestného správneho orgánu situáciu preveríme. Avšak niektoré zmeny v doprave, ako napr. dopĺňanie priechodov pre chodcov, nie je z pohľadu plynulosti a bezpečnosti cestnej premávky často optimálny.
Kto? referát dopravy
Kedy? Po preverení situácie

Michal Ďureje - hovorca mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania