Ulica A. Žarnova-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Radka 17. septembra 2019

Dobrý deň.

Veľkokapacitné parkovisko, ktoré je vo večerných hodinách vyťažené na 100% za bytovým domom na ulici Žarnova je dlhšiu dobu v katastrofálnom stave.

Podľa katastra sa jedná o parkovisko na pozemku Mesta Prievidza. Z akého dôvodu mesto nezabezpečuje žiadnu údržbu tohto parkoviska?

- Čiary zmazané, neprečisťované niekoľko rokov s čím súvisia nánosy štrku a iných nečistôt
- asfaltová pokrývka v dezolátnom stave (obrovské výtlky, v ktorých je počas dažďov veľké množstvo vody na veľkej ploche)
- absentuje zimná údržba - v zime parkovisko čistý ľad.

Kedy sa parkovisko, ktoré je plne vyťažené dočká aspoň základnej údržby a opravy, prípadne úplnej výmeny povrchu? Ľudia, ktorí dodržiavajú predpisy a vo večerných hodinách neparkujú v zákrutách a pri kontajneroch si ničia autá.

18. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko zabezpečíme prostredníctvom príslušného odboru.
Kto? odbor výstavby MsÚ
Kedy? po preverení podnetu

Michal Ďureje - hovorca mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.