Rad L.N. Tolstého-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Štefan Nádaský 23. septembra 2019

Dobrý deň.Žiadame doplniť smetný kôš na toto plochu.My si ho budeme aj vysýpať.Dakujeme.SURNE.

25. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Zrejme máte na mysli umiestnenie smetnej nádoby na detské ihrisko. Opravte ma ak sa mýlim.
Rozmiestňovanie a dopĺňanie smetných nádob podlieha určitým podmienkam a logistickým možnostiam pri vývoze nádob. Nie sme naklonení rozmiestňovať smetné nádoby na priestory ako sú detské ihriská, športoviská, atď. Neďaleko uvedenej lokality sa nachádzajú smetné nádoby pri bytových domoch. Akokoľvek danú možnosť preveríme.
Kto? Oddelenie výstavby a životného prostredia
Kedy? 39. týždeň

Michal Ďureje - hovorca mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania