Šulekova ulica-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený

Chcel by som poprosiť o opravu dlhodobo poškodeného chodníka s hĺbkou diery až 30cm. U detí hrozí zlomenina nohy a u dospelých zlomenina členku .

28. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko ako aj riešenie podnetu zabezpečí správca miestnych komunikácií.
Kto? TSMPD
Kedy? 45. týždeň

Michaela Bartušová
Mesto Prievidza
31. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
predmetný úsek chodníka bol 30.10.2019 uvedený do schodného stavu.

Ing. Roman Bartoš
TSMPD
31. október 2019

Stanislav Sulek

ďakujeme :-)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania