Sadová ulica-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 03. novembra 2019

Dobrý deň.V minulosti sa záhradkári napájali na verejnú kanalizáciu.Po čase sa betón ktorým prekryli výkop,vymrvil a vznikol tam výtlk.Bolo by dobre ,keby sa to dalo opraviť,lebo cesta vozidlom a nehovoriac o cyklistoch,nie je cez ten výtlk nijako príjemná.Ďakujem.

04. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Riešenie zabezpečí správca miestnych komunikácií.
Kto? TSMPD
Kedy? 46. týždeň

Michaela Bartušová
Mesto Prievidza
13. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v prípade priaznivých klimatických podmienok pristúpi spoločnosť TSMPD s.r.o. k oprave výtlku v priebehu 47. týždňa.

Mgr. Silvia Bakytová
TSMPD
09. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
výtlk bol opravený v priebehu 49. týždňa.

Mgr. Silvia Bakytová
TSMPD
09. december 2019

Anonymný užívateľ

Ďakujem pekne.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania