Hornonitrianska cesta-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený

Dobrý deň.
Upozorňujem samosprávu mesta, aby vykonávala opatrenia na zabránenie znečisťovania priestranstva sídlisk padajúcimi listím. Pri dažďovom počasí sa toto mení na šmykľavý materiál. Keď.uz raz mesto vysadilo stromy, ma sa o následky aj postarať.

18. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
V rámci aktivačnej činnosti je plánované čistenie lokality od napadaného lístia od stredy 20.11.2019.
V prípade nepriaznivého počasia bude termín posunutý.
Kto? aktivační pracovníci
Kedy? 47. týždeň

Michaela Bartušová
Mesto Prievidza
20. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
aktivační pracovníci dnes vyčistili lokalitu od napadaného lístia. Odvoz odpadu zabezpečí mestská spoločnosť TSMPD.

Martina Gombarčíková
Hlavný koordinátor aktivačnej činnosti
20. november 2019

Anton Tomášik

Ďakujem za informáciu. Teraz len dúfať, aby neprišiel vietor a tie kôpky nerozfúkal. Potom bola snaha márna.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania