Ulica olympionikov-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Likaj 17. decembra 2019

Neporiadok pri lávke na ulici olympionikov.

18. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Lokalita od drobného komunálneho odpadu bude vyčistená aktivačnými pracovníkmi v piatok 20.12.2019.
Kto? aktivační pracovníci
Kedy? 51. týždeň

Michaela Bartušová
Mesto Prievidza
19. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dňa 19.12.2019 aktivační pracovníci odstránili nelegálne skládky na ul. Olympionikov.

Martina Gombarčíková
Hlavný koordinátor aktivačnej činnosti

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania