Šulekova ulica-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Jaroslav 27. decembra 2019

Nefunkčné verejné osvetlenie na ulici Šulekova, sídlisko Zapotôčky, Prievidza.

27. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Jeho riešenie zabezpečí spoločnosť TSMPD.

Nefunkčné osvetlenie môžete hlásiť priamo TSMPD prostredníctvom online formulára na https://www.tsmpd.sk/nahlasit-nefunkcne-osvetlenie. Tým dôjde k náprave rýchlejšie.
Kto? TSMPD
Kedy? v najbližších dňoch

Michaela Bartušová
Mesto Prievidza
07. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
osvetlenie bolo skontrolované - je funkčné. Pri poruchách žiadame uviesť číslo svetelného bodu, ktorý je na stĺpe VO.

Mgr. Silvia Bakytová
TSMPD

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania