Zvyšky chodníka na Nábreží sv. Metoda

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
romco 31. marca 2014

Po povodniach v roku 2010 ostal na Nábreží sv. Metoda asfalt na trávnatej ploche, všetci ho pri kosení veselo obchádzajú.

31. marec 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Pozostatky liatych asfaltov v zeleni odstránime v spolupráci so Správou majetku mesta Prievidza.

Dušan Kohút
referent výstavby
Mestský úrad

22. júl 2014

Odpoveď samosprávy

Liaty asfalt bol odstránený.

Dušan Kohút
referent výstavby
Mestský úrad

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania