Skládka odpadu pri mliekarni

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený

rodiaca sa divoka skladka odpadu v strede sidliska

31. marec 2014

John Deere

takýchto je, jedna je pri garažach čo su pri kolajniciach a aj okolo arealu tezasu medzi kolajnicami a tam už začinaju aj kriky rašiť tak sa to tam pomaly aj zakryje
01. apríl 2014

ggg

Ved tam cele roki mal alebo ma garaz majitel Tezasu ,tak čo to tam nedal upratat.
02. apríl 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za nahlásenie podnetu. Vyzývame obyvateľov, aby boli ohľaduplnejší k verejným priestranstvám. Žiaľ musíme vynakladať značné finančné prostriedky na čistenie verejných priestrantiev.
Riešenie podnetu sme zaradili do harmonogramu čistenia priestranstiev VPP pracovníkmi. O ďalšom postupe a prípadnom riešení vás budeme informovať.
Pri tejto príležitosti si dovolím upozorniť na jarné čistenie mesta a vyzvať obyvateľov, aktivistov a dobrovoľníkov, aby sa do čistenia mesta zapojili.


Michal Ďureje
hovorca mesta
07. apríl 2014

Odpoveď samosprávy

Dňa 4.4.2014 sa vyčistila čierna skládka na Mliekarenskej ulici pri garážach. Priestor vyčistili VPP pracovníci. Odpad vysypali do veľkoobjemového kontajnera ktorý sa nachádza v tejto lokalite.

Viera Cisíková
hlavný koordinátor aktivačných činnosti
Mestský úrad Prievidza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania