Ulica Š. Králika-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
martin 13. februára 2020

Dobry den na ulici š.kralika je vytlk na ceste pri jedalni polstrav.

14. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Riešenie zabezpečí správca miestnych komunikácií TSMPD.
Kto? TSMPD
Kedy? V prípade vhodného počasia

Michaela Bartušová
Mesto Prievidza
20. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dňa 19. 02. 2020 bol uvedený úsek komunikácie uvedený do zjazdného stavu technológiou infražiarenia. Oprava nemá definitívny charakter, nakoľko spôsob opravy zodpovedá poveternostným podmienkam a materiálovým možnostiam. V každom prípade zvolený spôsob opravy je značne trvácnejší, ako by tomu bolo v prípade betónových vysprávok.

Ing. Roman Bartoš
TSMPD

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania