Ulica R. Jašíka-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Katarína Kmeťová 20. februára 2020

Dobry den, vedla chodnika, hlavne vedla plotu sa povaluju vrecia odpadkov a aj dalsie odpadky. Poprosim Vas ich odniest, je to tu ako na smetisku. Dakujem.

21. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Jeho riešenie zabezpečí oddelenie životného prostredia.
Kto? Oddelenie životného prostredia
Kedy? 9. týždeň

Michaela Bartušová
Mesto Prievidza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania