Ulica A. Mišúta-vertikálna značka-neaktuálna

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Terézia Z 23. februára 2020

Z jednej strany do tohto priestoru zákaz vjazdu, z druhej strany voľný vjazd. Každodenné uskakovanie pred autami na chodníku, prejazd tadiaľto na chodníky na Dobšinského a Fándlyho, ľubovoľne dlhé parkovanie "zásobovacích" áut takého druhu ako na obrázku.

24. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko zabezpečí referát dopravy.
Kto? Referát dopravy
Kedy? Po preverení situácie

Michaela Bartušová
Mesto Prievidza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania