Nábrežná ulica-reklama-vizuálny smog

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Slavomír 16. apríla 2020

Bojujete proti vizuálnemu smogu a pribudnú takéto ohavné reklamy? Sú povolené?

17. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko zabezpečí oddelenie stavebného poriadku.
Kto? Oddelenie stavebného poriadku
Kedy? Po preverení situácie

Michaela Bartušová
Mesto Prievidza
08. júl 2020

Anonymný užívateľ

Takže oddelenie stavebného poriadku zabezpečí stanovisko ? To je skutočne dobrý vtip. Ten istý odbor, ktorý bez mihnutia oka vydal stavebné povolenie na 5-podlažnú bytovku na ulici Chalupku a pritom úplne ignoroval námietky účastníkov konania ? (následne bolo zrušené krajským stavebným úradom, čo musel stavebný úrad aj investor niesť veľmi ťažko).

Nepovolená reklama mestu Prievidza evidentne nevadí, reklamy sú na plote doteraz a riešenie situácie je v nedohľadne.

Podnet NERIEŠENÝ !!!!!!!!!!
08. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe vykonaného štátneho stavebného dohľadu bolo zistené, že predmetné zariadenia nie sú reklamnými stavbami podľa stavebného zákona. Podnet bol odstúpený mestu Prievidza cestnému správnemu orgánu.

Ing. Gizela Búryová
Vedúca oddelenia stavebného poriadku
15. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dňa 8.7.2020 bol vykonaný štátny odborný dozor za účelom preverenia umiestnenia reklamných pútačov na oplotení. Boli vyzvané dotknuté orgány o vyjadrenie.

Soňa Demetrovičová
referent výstavby

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania