Poškodené dopravné zrkadlo

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 25. apríla 2014

Na križovatke ulíc Nábrežie sv. Metoda a Rastistavova je už niekoľko rokov kruhové dopravné zrkadlo vo veľmi zlom stave. Kedy bude vymenené za také, v ktorom je normálne vidieť situáciu na ceste ?

05. máj 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za zaslanie podnetu.
Podnet ako aj jeho prípadné riešenie zabezpečí referent dopravy odboru výstavby MsÚ Prievidza. O našich ďalších krokoch vás budeme informovať.


Michal Ďureje
hovorca mesta
21. máj 2014

Odpoveď samosprávy

Dopravné zrkadlo bolo vymenené v prvej polovici mesiaca máj. Výmenu realizovala spoločnosť Správa majetku mesta Prievidza s.r.o. na začiatku mesiaca máj.



Dujničová Lucia
referent dopravy
Mestský úrad
21. máj 2014

Odpoveď samosprávy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania