Urbánkova ulica-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
meshi 08. mája 2020

Vyvrateny strom s korenmi nad chodnikom kde sa hraju deti

11. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Jeho riešenie zabezpečí TSMPD.
Kto? TSMPD
Kedy? 20. týždeň

Michaela Bartušová
Mesto Prievidza
12. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
situáciu preveria na mieste zamestnanci TSMPD s.r.o. a následne v priebehu 20. kalendárneho týždňa zabezpečia spílenie.

Mgr. Silvia Bakytová
TSMPD

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania