Ulica J. Škopca-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Anna Vavrová 12. mája 2020

...jedná sa o suché konáre stromu pri vchode bytového vchodu ohrozujúce bezpečnosť a zdravie občanov

12. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Situáciu preverí TSMPD.
Kto? TSMPD
Kedy? jar 2020

Michaela Bartušová
Mesto Prievidza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania