Ulica Ľ. Ondrejova-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení

neorezany strom zasahujúci do chodníka, keď tam zaparkuje dlhšie auto tak sa nedá skoro chodiť cez chodník, nedalo by sa trošku orezať spodné konáre ?

25. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko zabezpečí TSMPD.

Michaela Bartušová
Mesto Prievidza
02. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
strom bude opílený v 23. kalendárnom týždni, v závislosti od klimatických podmienok.
Kto? TSMPD
Kedy? 23. týždeň

Mgr. Silvia Bakytová
TSMPD
01. júl 2020

meshi

nie je už 27 týždeň ? a nikto nic

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania