Ulica M.R. Štefánika-lavička-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Lenka 23. mája 2020

Dobrý deň, prosím Vás zvažuje mesto vybudovať lavičky na mieste kde boli kedysi zničené autonehodou? Ďakujem za odpoveď.

25. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko zabezpečí oddelenie životného prostredia.

Michaela Bartušová
Mesto Prievidza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania