Šulekova ulica-vandalizmus-graffiti

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Dada 11. júna 2020

Dobrý deň, chcem sa opýtať, má Prievidza ozaj tak málo kamier že nevie nájsť človeka co toto robí? Je to napisane na kauflande, na bytovkách, na tržnici. Robí to jeden človek. Sprej je dokonca vyhodený za kauflandom.

15. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko zabezpečí mestská polícia.

Michaela Bartušová
Mesto Prievidza
15. jún 2020

Dada

Je to skoro všade na bytovkách na zapotockoch
15. jún 2020

Dada

Sprej za kauflandom
15. jún 2020

Dada

Popísany chodník
18. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
mestská polícia ako aj Policajný zbor SR vyžíva kamerový systém mesta Prievidza pri objasňovaní priestupkov, podmienkou úspešnosti je však zachytenie a identifikovanie páchateľa protiprávnej činnosti, prípadne zadržanie páchateľa na mieste.

Mestská polícia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania