Ulica A. Mišúta-vandalizmus-pitie alkoholu na verejnosti

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Mária 20. júna 2020

Opití bezdomovci na Zapotôčkoch močia a znečisťujú podchod pri kostole. Nechávajú tam špinu a zápach zo zvratkov, moču, rozliateho alkoholu. Deti s rodičmi chodia okolo nich do školy a veriaci do kostola. Nie je na nich pekný pohľad. Počas bohoslužieb sa deti hrajú na týchto miestach.

20. jún 2020

majo

však to je hrúza
22. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Situáciu preverí mestská polícia.

Michaela Bartušová
Mesto Prievidza
23. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
mestská polícia zabezpečí zvýšenú hliadkovú činnosť na mieste v zmysle požiadavky v príspevku.

Mestská polícia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania