Športová ulica-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Štefan Orság 21. júna 2020

Chceme upozorniť na mohutnú a rýchlo sa rozrastajúcu zeleň na Žabníku, okolo sa kosí a s týmto sa dlhodobo nič nerobí až sa napokon vykoreňuje do záhrad rodinných domov.

22. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko zabezpečí oddelenie životného prostredia.

Michaela Bartušová
Mesto Prievidza
22. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet je v riešení. Uvedená zeleň (pohankovec) bude mechanicky odstránená.

Ing. Lenka Haragová
oddelenie životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania