Ulica B. Björnsona-trávnatá plocha-vyschnutá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Martin 16. júla 2020

Travnata plocha v meste ma byt zelena a upravena. Nabuduce ziadame kosit nie ked bude mat trava resp. uz burina 1m, lebo potom to dopadne ako na obrazku.
Za takuto starostlivost dane neplatime.
Dakujem za pochopenie a verim, ze nabuduce budu zodpovedni pracovnici doslednejsi a bude to vypadat tak ako sa patri.

20. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko zabezpečí správca mestskej zelene TSMPD.
Kto? TSMPD
Kedy? 30. týždeň

Michaela Bartušová
Mesto Prievidza
22. júl 2020

štefan

Nebudem zase písať ako je mulčovanie nepríjemné pre alergikov, lebo to mesto očividne nezaujíma. Ale ďalšia vec je že v meste z toho zarastajú trávou všetky chodníky a podstenia domov. Celé mesto vyzerá neudržiavané a ničia sa tým aj nové chodníky!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania