Žľab za panelákom

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 27. mája 2014

Voda zo žľabu za panelákom na ulici Gorkého je inteligentne odvedená priamo na trávnik, ktorý kvalitne rozbahní a následne tečie po ceste. Neďaleko od vyústenia žľabu je pritom poklop kanalizácie, do ktorého by mohla byť dažďová voda odvedená. Bude tento dlhoročný problém konečne vyriešený ?

28. máj 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu. Na podnet zodpovie a prípadné riešenie podnetu zabezpečí odbor výstavby Mestského úradu. O ďalšom postupe vás budeme informovať.

Michal Ďureje
hovorca mesta
28. máj 2014

Odpoveď samosprávy

Uvedený podnet aj na základe komunikácie s volebným výborom č IV. priebežne riešime. Popri komunikácií bude umiestnený povrchový žľab, zaústený do kanalizácie. Práce vykonáme v spolupráci so Správou majetku mesta Prievidza, s.r.o..

Dušan Kohút
referent výstavby
Mestský úrad
25. august 2014

Odpoveď samosprávy

Vzhľadom na obmedzené finančné prostriedky opravujeme len havaríjne stavy na chodníkoch a cestách. Do konca roka 2014 ostáva na tieto práce približne 10 000 €. To neznamená, že uvedeným podnetom sa nezaoberáme, len ho nepovažujeme za havarijný stav. Akonáhle nám to finančné možnosti dovolia budeme podnet riešiť.

Dušan Kohút
referent výstavby
+
Michal Ďureje
hovorca mesta
02. apríl 2015

Odpoveď samosprávy

Žľab bol opravený mestskou spol SMMP počas mesiaca marec 2015. Podnet je týmto vyriešený.

. Dušan Kohút
referent výstavby
Mestský úrad

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania