Ulica J. Škopca-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Ivan 22. augusta 2020

Dobrý deň, prosim o vyriešenie problému s vyschýnajúcou brezou na ul. J.Škopca. Padajúce suché konáre poškodzujú lak automobilov.

24. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Situáciu preverí oddelenie výstavby a životného prostredia.

Michaela Bartušová
Mesto Prievidza
05. október 2020

Ivan

to ste si dali nacas, mate stastie, ze sa nikto nezranil, dufam, ze uz to budete riesit
07. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe vykonanej obhliadky bude drevina (breza) vzhľadom na viditeľné poškodenie odstránená podľa časového harmonogramu TSMPD.

Oddelenie životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania